דף הבית צרו קשר יציאה

התמונות מצפון הודו באיכות המקורית

מכאן תוכלו להוריד את אלבום התמונות מהטיול שלי בהודו, כפי שצולם באיכות המקורית. לחיצה על הכתוב תקשר אתכם לקובץ ארכיון (zip) שכולל מבחר גדול של תמונות מתוך האלבום המקורי. גודל הקובץ: 291 מגה-בייט.

אמסטרדם וסביבותיה (ספטמבר 2006)   {לחצו לצפייה באלבום}

חצי שנה לפני סיום התואר ותחילת ההתמחות, בו ביום שסיימתי את הבחינה האחרונה שלי לשנה זו וקצת לפני שאני מתיישב לכתוב את הסמינריון במשפטים, בחרתי לקחת לעצמי מעט חופש ולבלות שמונה ימים לא-תמימים בעיר הכי חופשית בעולם, וללא ספק גם אחת היפות, החשובות והמעניינות שבו. אמסטרדם יכולה להיות מומשלת לאי של שפיות בעולם של אי-שפיות, והאווירה הליברלית שבה משתלבת היטב באוויר הצח, הכיכרות, המים והצמחיה הרבים והבניינים המעוצבים למופת אשר עומדים על תלם כבר מאות בשנים. הבחירה במלון זול יחסית, אם כי נוח וממוקם היטב, אפשרה לנו להקצות את מירב המזומנים הדרושים לטיול מרתק ומהנה, אף מעבר לתכנון המקורי. שלוש פעמים במהלך הטיול מצאנו את עצמנו יוצאים את העיר, פעם אחת אל עבר ה-walibi world, שהוא מין לונה-פארק עשיר ברכבות הרים ומתקנים מטורפים אחרים, פעם שנייה לבריסל, הבירה הבלגית היפה והטעימה, ופעם שלישית אל ה-efteling, פארק אגדות הילדים, שלא אחת נבחר על-ידי מגזינים שונים לפארק היפה בעולם. הימים בהם בילינו בתוך הבירה ההולנדית כללו שייט לאורך התעלות המקיפות את העיר, ביקורים במוזיאונים (Van Gogh Museum וגם Heineken Experience) ובפארקים (Vondelpark, הגנים הבוטניים ועוד), ישיבה בבתי-קפה ובמסעדות וסיור באתרים שונים. לו ריד כתב פעם למעריציו "My week beats your year"; אז לנו אולי עדיין אין את החיים של לו ריד (לטוב ולרע), אבל כשאתה בחו"ל כל יום הוא נצח, וכשהיום שלך מלא בהנאות הימים נראים פתאום ארוכים הרבה יותר משחשבת. וגם עתה, בערב ראש-השנה החדשה וכמו שהרגשתי לאחר השיבה מצפון הודו, התחושה שלי היא שהטיול לאמסטרדם תם ולא נשלם, ולא ירחק היום שגם אליה אשוב - אם לא לשמונה ימים, לפחות לסוף-שבוע אחד של נחת.

 

צפון הודו (אוגוסט-אוקטובר 2004)   {לחצו לצפייה באלבום}

בקושי חודשיים אחרי הטיול, ואני כבר כל-כך עמוק בתוך הלימודים, עד שלפעמים נדמה כאילו כל זה היה לפני שנים ארוכות. ואז מתחילים הגעגועים, ומבינים איך זה שכמעט כל מי שביקר אי-פעם בחייו בצפון ההודי רק רוצה לחזור לשם שוב. אפילו לעוד רגע קטן אחד. להתעורר ולו פעם אחת נוספת לבוקר בהיר, כשהחלון של החדר המדהים ששכרתם בחמישה-עשר שקלים ללילה נצבע לאיטו בתמונה הכי יפה שראיתם. ואז יושבים קצת במרפסת, ומתלבטים אם לאכול ארוחת בוקר במסעדה שצופה על ההרים המושלגים, או בזו שיושבת על שפת הנהר; ואם להזמין ארוחת בוקר ישראלית או אולי משהו קונטיננטאלי; ולאן כדאי ללכת לטייל היום; ומי ינצח הפעם במשחק השח. ואז אני נזכר שבעצם יש לי עבודה להגיש בשבוע הבא, אז מציץ עוד טיפה בתמונות והולך לקרוא כמה פסקי-דין למחר. כי אולי פרופ' ברכה יעשה לנו בוחן. וכבר שתים-עשרה בלילה. וצריך לכוון שעון לשש כדי שלא להיתקע בפקקים. ומתישהו כדאי גם למצוא זמן ללמוד למבחן אמצע; וגם לקרוא את כל מה שלא קראתי בקורס של שולמית אלוני. והכסף נגמר, ואכן, הגיע הזמן למצוא כבר עבודה. אבל אולי ביום מן הימים עוד אחזור לשם; לארץ שאין בה כל כך הרבה דאגות, וכולם חיים את מה שיש להם. כל-כך גאים במדינתם; וכל-כך שמחים בחלקם (10 בדצמבר 2004).

 

אלבום תמונות כללי   {לחצו לצפייה באלבום}

מאלבום התמונות הכללי תוכלו לצפות בתמונות שצולמו כאן בארץ, בתקופות שונות בחיי ובאירועים שונים. האלבום כולל תמונות מתקופת ילדותי, מהצבא, מן השירות במילואים וכן מאירועים ומפגשים שונים, עם חברים שרכשתי בתקופת ביה"ס, השירות הצבאי ולאחר מכן. האלבום מחולק לקטגוריות לפי אנשים ותקופות, מה שמקל על ההתמצאות בו ומאפשר לאתר בקלות את התמונות הרלוונטיות עבורכם. אם תרצו, תוכלו לבחור תמונות להדפסה ולקבלם באמצעות הדואר (השירות ניתן בתשלום על-ידי אתר pic). לתשומת לבכם, התמונות מן השירות הצבאי ולפני כן צולמו במצלמת סטילס רגילה ונסרקו לאתר, כך שתיתכן פגיעה באיכות.

     
בלוג ביקורות מוסיקה אלבומי תמונות שירים סרטוני וידאו דף הבית
                     
 © Copyright 2003-2008 by Roy Dalach. All Right Reserved to royda.org ®